Your comments are important to us because they help us provide the best service for you! Send us a message to office@ilovemonbebe.com if you want to share your opinion about our product & be sure to like us on facebook.„Testuję otulacz firmy MonBebe od jakiegoś czasu i jestem zachwycona. Moja córeczka bardzo dobrze się w nim czuje i śpi spokojnie całą noc. Model California sun jest śliczny i bardzo przyjemny w dotyku w szczególności welurkowa część. Gorąco polecam i żałuję, że nie miałam okazji użyć otulacza kiedy moja pierwsza córeczka była malutka. ”

Anna - mama dwóch dziewczynek
To naprawdę działa! Na początku byliśmy z mężem sceptycznie nastawieni. Nasz mały Patryk miał ogromne problemy ze snem, a my nie mogliśmy przespać ani jednej nocy spokojnie. Myśleliśmy, że już nic nie zadziała. Odkąd kupiliśmy otulacz MonBebe little star i skorzystaliśmy z rad o usypianiu Patryczek śpi spokojnie całą noc. Dziękujemy za super produkt!

Ela, Krystian i Patryk :)Your product really works! MonBebe wearable blanket was the perfect transition from swaddling. We love it! The first time I put my daughter in it, she slept 7 hours through the night. The second night it was 9 hours! My husband and I were soo happy, since she had been waking up multiple times. The MonBebe wearable blanket has become my number 1 recommendation to other parents. Thank YOU!

Emma„Kupiłam otulacz Pinky Minky w prezencie dla znajomych. Znajomi są bardzo zadowoleni i mówią że jest super! A mama maluszka – powiedziała, że sama bardzo chętnie by w czymś takim spała :)"

Magda„Zakupiłam otulacz z firmy Mon Bebe dla mojego dziewięciomiesięcznego synka.Początkowo myślałam,ze nie będzie chciał w nim zasypiać.Tymczasem okazało się ,ze od pierwszej nocy maluszek zasypia spokojnie .Nie rozkopuje się i nie budzi z zimna,a tym samym ja mogę przespać noc.Zakup okazał się bardzo trafiony i potrzebny.Jest wykonany z bardzo miękkiego i przyjemnego materiału,kolorystycznie dobrany bardzo trafnie.Polecam wszystkim mamom ,które maja maluszki."
                                                                                            Iwona z Gdanska