13th of November 2015PORTAL DZIECISAWAZNE.PL


Otulanie to prosty sposób, by ukoić płacz malucha i zapewnić mu długi, spokojny sen. Poniekąd funkcję otulającą pełnią dziecięce kocyki, choć sami doskonale wiemy, jak łatwo się z nich wydostać, odkopać, odkryć... MonBebe to łatwy sposób, by wyeliminować ten problem całkowicie, zapewniając dziecku przytulne gniazdko, w którym może się wyspać (i przy okazji dać się wyspać rodzicom).

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Pani Justyny Urbaniak o tym jakie funkcje spełnia nasz otulacz http://dziecisawazne.pl/polski-otulacz-monbebe-2/
6th of December 2015BLOG MOTHERHOOD BLANKA AND I

Mon Bebe to nowa marka, która wprowadziła na polski rynek innowacyjny otulacz do snu. Jest dostępny w trzech wersjach - minky, bawełnianej oraz welurowej. Dodatkowo w okresie zimowym można u nich kupić śliczne kozaczki - ocieplacze dla niemowląt. My wypróbowaliśmy otulacz bawełniany Little Star. Sprawdźcie sami!

Zapraszamy do lektury postu blogerki Ani Meres na jej autorskim blogu http://blankamotherhood.blogspot.com/2015/12/prezenty-od-swieta-i-nie-tylko.html
9th of December 2015PORTAL BABY- SHOWER.PL

Gdy dziecko przychodzi na świat, musi nauczyć się radzenia sobie w nowej, nieznanej rzeczywistości. Czy świeżo upieczeni rodzice mogą mu w tym pomóc? Pewnie, że mogą. Jak? Otulając niemowlę!

O tym jak duże znaczenie ma otulanie dla noworodków przeczytacie w recenzji naszego otulacza na portalu http://baby-shower.pl/dlaczego-warto-otulac-niemowle


18th of January 2016
Blog PamietnikMamy.pl oficjalnie wystartował w czerwcu 2013 roku tuż przed narodzinami Natalii i powstał z potrzeby serca. Główna tematyka to doświadczenia związane z macierzyństwem, moda niemowlęca, dobra książka, a także przepisy prawne chroniące kobiety w ciąży.

Zapraszamy do lektury: http://pamietnikmamy.pl/

12th of February 2016
Blog Gosi Kacprowskiej www.mamnatooko.pl porusza wiele intersujących tematów. Jest w czym wybierać, ponieważ autorka pisze nie tylko o dzieciach, ale o zdrowiu i urodzie, filmie, podróżach itp.

O tym co ciekawego i przydatnego można kupić niemowlakowi znajdziecie tutaj http://mamnatooko.pl/dziecko/jaki-prezent-dla-noworodka/

Na liście prezentów znalazły się również nasze torciki wraz z otulaczami. Zapraszamy do lektury.


24th of February 2016
Magazyn przedszkolaka to portal, na którym uzyskacie informacje o takich instytucjach jak przedszkola, żłobki, klubiki, firmy aranżujące min place zabaw, miejsca rozrywki dla dzieci i wiele innych. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji dotyczących dzieci. W magazynie znajdziecie też opis naszej firmy i naszego otulacza:

http://www.magazynprzedszkola.pl/node/481

29th of February 2016
Jak działa otulacz MonBebe i dlaczego jest inny niż wszystkie przeczytacie na oficjalnej stronie dwumiesięcznika Dobra Mama więcej o naszym innowacyjnym produkcie przeczytacie oczywiście w gazecie:

http://dobra-mama.pl/najczesciej-czytane/innowacyjny-otulacz-monbebe.html


26th of March 2016


Zapraszamy do zapozania się z artykułem Pani Anny Marcuły autorki bloga Maluszkowe Inspiracje i mamy dwóch córeczek.

... na rynku roi się od otulaczy i śpiworków wszelkiej maści. Sami korzystaliśmy z kilku śpiworków. Do otulaczy jakoś nie mogliśmy się przekonać, nie byłam w stanie owinąć nim swojego dziecka, choć słyszałam opinie wielu zadowolonych rodziców.Kiedy pani Natalia napisała do mnie, zachęcając do zapoznania się z jej innowacyjnym produktem, nie byłam przekonana, czy to w ogóle coś dla nas. Tym bardziej, że moja młodsza córka miała już wtedy 16 msc. Mimo to zajrzałam na stronę i zobaczyłam coś wyglądającego zupełnie inaczej niż ciasno przylegający, krępujący ruchy dziecka otulacz. To połączenie otulacza i śpiworka bardzo mi się spodobało i postanowiłam spróbować...

Czytaj więcej: http://www.maluszkoweinspiracje.pl/2016/03/jak-zapewnic-dziecku-spokojny-sen-czyli.html

11th of April 2016


Dlaczego noworodki uwielbiają być otulane? Bo nie ma to jak w domu, czyli w brzuchu mamy.

Gdy dziecko przychodzi na świat, musi nauczyć się radzenia sobie w nowej, nieznanej rzeczywistości. Otulenie ma bardzo duże znaczenie w procesie adaptacji się dziecka w nowym środkowisku. Dzieci, które są otulane, lepiej radzą sobie z przyswajaniem nowych bodźców, szybciej odnajdują się w nowej rzeczywistości, rzadziej płaczą i krzyczą, są spokojniejsze, szybciej zasypiają i o wiele lepiej śpią.

Mamy zaszczyt poinformować, że poraz kolejny otulacz MonBebe jest produktem polecanym nowo upieczonym Mamom przez inne doświadczone Mamy.


Zapraszamy do lektury http://dobra-mama.pl/mama-poleca-mamie/innowacyjny-otulacz-monbebe-3.html